Endelig kan det snart spilles turneringssjakk i klubben igjen! Drammens Schakklub innleder høstsesongen med klubbens årsmøte tirsdag 31. august klokken 19.00 i klubbens spillelokale, Lassebakken Grendehus, Lassebakken 2. Årsmøtet skulle vært avviklet i februar, men måtte utsettes på grunn av koronarestriksjonene. Forøvrig har styret lagt opp til en aktiv høst, med start av klubbens høstturnering 7. september, som det blir anledning til å melde seg på til under årsmøtet 31. august, eller online. Se forøvrig DSKs program høsten 2021.

Forslag til årsmøtet sendes til styret, eller sekretær Hanna Mantila, innen søndag 22. august. Noen forslag fra styret er allerede sendt medlemmene med innkallingen.

Dagsorden i følge klubbens lover:

 1. Godkjenning av innkalling og dagsorden

 2. Valg av dirigent

 3. Styrets årsberetning

 4. Regnskap

 5. Kontingenter og budsjettforslag

 6. Drammens Schakklubs Ungdom

 7. Lagsjakk

 8. Turneringsarrangementer

 9. Innkomne forslag

10.Valg